Osiedle Kasztanowe – nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji od Necon Developer

0
839

Rozsądna cena za m2, wygodne usytuowanie, wysoka jakość wykonania – szukając swojego wymarzonego „M”, właśnie te kryteria bierzemy pod uwagę w pierwszej kolejności. Jeśli oprócz tego osiedle będzie dobrze skomunikowane i ładnie zagospodarowane, dostajemy gotowy pakiet elementów sprawiających, że zdecydowanie warto rozważyć ofertę kupna lokalu.

Inwestycją, która spełnia powyższe wymagania jest Osiedle Kasztanowe w południowej części Gdańska od Necon Developer. Firma może poszczycić się ogromną wiedzą, doświadczeniem, a zarazem nowoczesnym podejściem swoich pracowników. Jako Necon Developer przedsiębiorstwo istnieje od 2016 roku, ale cały zespół – od właścicieli po ekipę wykonawczą, działa w branży budowlanej oraz deweloperskiej od ponad 20 lat.

Osiedle Kasztanowe to swego rodzaju wizytówka firmy i prezentacja jej możliwości. To propozycja  dla osób o wysokich wymaganiach, poszukujących rozsądnych kompromisów w kwestii lokalizacji.

Przyszli właściciele mogą zdecydować się na mieszkanie w jednym z trzech nowoczesnych budynków znajdujących się z dala od wielkomiejskiego hałasu. Zaletą jest jednoczesna bliskość inwestycji do trójmiejskiej i południowej obwodnicy, dzięki czemu można szybko i sprawnie dojechać do centrum Gdańska. Takie rozwiązanie sprawia, że nie trzeba dokonywać trudnego wyboru między zakupem mieszkania w centrum dużego miasta a lokalem w mniejszej miejscowości.

Kompleks budynków usytuowany jest w kameralnej, otoczonej zielenią okolicy. Lokalizacja ta będzie dobrym wyborem dla osób lubiących piesze i rowerowe wycieczki. Sielski charakter nie wyklucza jednak dostępu do rozwiniętej infrastruktury. Codzienne życie ułatwiają liczne punkty handlowo – usługowe, placówki edukacyjne itp. Ważnym atutem jest również możliwość sprawnej komunikacji. Kierowcy mogą korzystać ze wspomnianej obwodnicy – trójmiejskiej i południowej, a ci którzy wybierają transport miejski, mają do dyspozycji linie autobusowe – 113, 175, 213.

Osiedle Kasztanowe to łącznie 195 lokali mieszkalnych – 2-5 pokojowych o powierzchni od 38 do 95 m2. Mieszkania parterowe łączą się z ogrodami, a te na wyższych piętrach posiadają duże balkony i tarasy. Takie rozwiązanie pozwala mieszkańcom relaksować się na świeżym powietrzu w swoim własnym azylu.

Nie przegap ostatniej szansy na kupno mieszkania!

Mieszkania w ramach inwestycji Osiedle Kasztanowe już się kończą! Na sprzedaż zostało ostatnie mieszkanie na parterze o powierzchni 67,5 m2. Posiada ogród o pow. całkowitej 50 m2 i już dziś jest gotowe do odbioru. Do mieszkania należy komórka lokatorska, a przyszły właściciel ma możliwość kupna miejsca parkingowego w hali garażowej.

Zaletą budynków są także cichobieżne windy ułatwiające poruszanie się między kondygnacjami, a także podziemne miejsca postojowe i komórki lokatorskie do przechowywania np. rowerów i innych sprzętów.

Na terenie Osiedla nie zabrakło przestrzeni rekreacyjnej dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi mogą korzystać z placów zabaw, a ich opiekunowie w tym czasie mają okazję wypocząć na wygodnych ławkach w cieniu kasztanowców. Jest to świetne miejsce do poczytania ulubionej książki lub sąsiedzkiej integracji. 

Jedną z największych zalet są także atrakcyjne ceny mieszkań. Na stronie dewelopera pojawiają się dodatkowo  sezonowe okazje i rabaty – np. 300 zł mniej za m2. Warto śledzić aktualności na wszelkich kanałach komunikacyjnych inwestora, żeby nie przegapić okazji.

Mimo, że osiedle jest wciąż w trakcie realizacji, doczekało się już wielu pochlebnych opinii dotychczasowych nabywców:

„Piękne, ciche osiedle, idealne dla rodzin. Atrakcyjne okolice do spacerów i aktywnego wypoczynku”. Anka

„Mieszkania w bardzo wysokim standardzie, mamy ładny widok z balkonu, dzieciaki mają się gdzie bawić. Cena za m2 była dodatkowym argumentem za”. Iga

„Czekamy na klucze. Mieszkają tam nasi znajomi i odwiedzając ich zakochaliśmy się w tym miejscu” Renata i Marek

„Idealna lokalizacja. Blisko centrum Gdańska, łatwo można dojechać, a jednocześnie nie jesteśmy w sercu zgiełku tylko na cichym skraju” Asia

Osoby chcące dołączyć do grona zadowolonych lokatorów, zachęcamy do kontaktu z biurem sprzedaży:

Tel. +48 604 487 380

Tel. +48 58 33 33 013

E – mail.: sprzedaz@necon.com.pl

Poprzedni artykułSylwester za pasem. Chcesz poprawić sylwetkę? Na pewno zdążysz!
Następny artykułInspirujący zapach, inspirujące miejsce. Nowy wymiar odpoczynku w Neroli Clinic & Spa