Wymarzone wczasy na Kaszubach!

0
678
Noclegi na Kaszubach

Nie każdy wie, że Wieżyca to najwyższy szczyt na całym Niżu Środkowoeuropejskim! Na jej szczycie, w centrum rezerwatu przyrody znajduje się trzydziestometrowa wieża widokowa – jedna z największych atrakcji Kaszub. Rozpościera się z niej piękny widok na Wzgórza Szymbarskie, „Kółko Raduńskie”, i szlak turystyczny „Droga Kaszubska”.

Pensjonat na Kaszubach

>
Wszystkim, którzy chcieliby spędzić urlop w tych okolicach polecamy pensjonaty na Kaszubach– kompleks składający się z pokoi i apartamentów w wolnostojących budynkach oraz restauracji i pizzerii.

Noclegi Kaszuby

Goście do wyboru mają następujące możliwości zakwaterowania:

  • Pokoje Gawra – nowy budynek z 5 pokojami- 4 pokoje dwuosobowe i 1 trzyosobowy). W pokojach znajdują się łazienki z kabiną prysznicową.
  • Pokoje Miś – 3 pokoje dwuosobowe w tym 2 z kominkami i 1 pokój trzyosobowy z widokiem na stok. (wyposażenie jak powyżej).
  • Apartamenty Alicja – 2 apartamenty czteroosobowe i 2 ośmioosobowe. Na parterze salon z kominkiem, aneks kuchenny i łazienka, na piętrze sypialnie z wyjściem na balkon i łazienką z wanną, na poddaszu sypialnia czteroosobowa.
  • Apartamenty Anna – 2 apartamenty sześcioosobowe- na parterze salon z kominkiem, wyjście na balkon, aneks kuchenny i łazienka, na piętrze dwie sypialnie dwuosobowe, na poddaszu jedna sypialnia dwuosobowa.
  • Apartament Anna 5 – apartament pięcioosobowy. Na parterze salon z kominkiem, wyjście na balkon, łazienka i aneks kuchenny, na piętrze sypialnia trzyosobowa, na poddaszu sypialnia dwuosobowa.
  • Domek dwuosobowy – na parterze salon z aneksem kuchennym, łazienka, a na poddaszu dwuosobowa sypialnia. Wszystkie pokoje wyposażone są w radio, TV, czajnik bezprzewodowy, żelazko i mają WiFi.

Wczasy Kaszuby

Wczasy na Kaszubach to okazja do przebywania wśród pięknych okoliczności przyrody, w otoczeniu lasów, jezior i wzgórz. To również wiele atrakcji i miejsc godnych odwiedzenia (Dom stojący na dachu w Szymbarku, Ogród Botaniczny Gołubie, Kaszubski Park Miniatur w Stryszej Budzie, czy Wieża widokowa na szczycie Wieżyca), co jest gwarantem, że nikt nie zazna tu nudy.

 

 

Poprzedni artykułMezoterapia bezigłowa NNT
Następny artykułDrenaż limfatyczny