Restauracja nad morzem w Gdańsku? Tylko B13 Restaurant&Bar w Jelitkowie!

0
305
Imporezy okolicznościowe w Gdańsku

Regionalna ryba, zupa, czy rozpływający się w ustach deser – co wybierasz na dzisiejszy wieczór? Właściwie to nie musisz wybierać, bo wszystkie z tych potraw znajdziesz w B13 Restaurant&Bar – restauracji blisko plaży w Gdańsku Jelitkowie. To tylko wybrane pozycje, sprawdź pełną ofertę restauracji i przyjeżdżaj nad morze!

Restauracja nad morzem w Gdańsku Jelitkowie – kilka słów o B13 Restaurant&Bar

B13 Restaurant&Bar to nie tylko restauracja nad morzem w Gdańsku. To miejsce, w którym spotyka się nowoczesność i tradycje. Wszystko to w towarzystwie szumu fal i widoku na rozpościerające się morze.

Restauracja przy plaży Gdańsk

Restauracja słynie przede wszystkim z niebanalnych dań, które łączą w sobie lokalną kuchnię ze smakami z całego świata. Chefem jest Adam Woźniak – kucharz z pasją i doświadczeniem, które zyskał podróżując po Europie. Jego poświęcenie kulinariom zostało wielokrotnie docenione, o czym świadczą nagrody takie jak:

  • Czapki GaultM&Millau,
  • Srebrny medal na Kulinarnych mistrzostwach świata w Luksemburgu,
  • 2 srebrne medale na olimpiadzie kulinarnej w Stuttgarcie w 2020 roku.

Zastanawiasz się za jakie dania Adam otrzymał te narody? Wpadnij do B13 Restaurant&Bar i sprawdź sam!

Restaruacja przy plaży Gdańsk Jelitkowo

Przyjęcia okolicznościowe Gdańsk – w B13 Restaurant&Bar zorganizujesz imprezę nawet dla 50 osób!

Pyszne śniadania, obiady i kolacje to tylko część oferty B13 Restaurant&Bar. Jeśli chcesz zorganizować przyjęcie okolicznościowe w Gdańsku, też możesz liczyć na ten lokal. Restauracja na życzenie klienta zapewnia możliwość wynajęcia całego obiektu w celu wyprawienia urodzin, styp, komunii, zjazdów rodzinnych i podobnych wydarzeń. Aby zdjąć z klientów wszelkie obowiązki, B13 Restaurant&Bar może zająć się również:

  • Tematycznymi dekoracjami w lokalu na dane wydarzenie,
  • Wynajęciem muzyki na żywo, animatorów i klaunów,
  • Organizacją degustacji piw rzemieślniczych i win wraz z sommelierem,
  • Stworzeniem indywidualnego menu pod konkretną imprezę.
  • Organizacją noclegu w Villi Bałtyckiej.

Bistro B13 restauracja blisko plaży Gdańsk

To tylko niektóre z usług, które proponuje B13 – jeśli oczekujesz czegoś więcej, wystarczy, że skontaktujesz się telefonicznie z restauracją i powiadomisz o swoich potrzebach. Na pewno da się to załatwić!

Dzień na spotkanie z rodziną to za mało? Połącz imprezę okolicznościową z noclegiem!

B13 Restaurant&Bar organizując imprezy okolicznościowe w Gdańsku myśli przede wszystkim o potrzebach swoich gości. Dlatego właśnie, po przyjęciu nie muszą wracać do domu. Mogą spędzić noc w komfortowych warunkach, w bliskim sąsiedztwie restauracji B13 Restaurant&Bar. Villa Bałtycka, bo o niej mowa, posiada w ofercie zarówno pokoje dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Zwierzęta również są tu akceptowane, dzięki czemu możesz wybrać się do Gdańska dosłownie z całą rodziną. Stwarza to idealną okazję do spędzania czasu z bliskimi mieszkającymi daleko od Gdańska. Nawet więcej – możesz pokazać im Gdańsk od pięknej strony, dzięki lokalizacji nad samym morzem i bliskości malowniczych, spacerowych alejek.

Nie trać czasu, rezerwuj lokal B13 Restaurant&Bar i rozkoszuj się nadmorskim klimatem.

Nie czekaj na nawał pracy! Jeśli masz chwilę wolnego czasu ubieraj się i jedź do B13 Restaurant&Bar. Poczujesz, co to znaczy relaks w towarzystwie bryzy morskiej. Stolik lub cały lokal możesz zarezerwować telefonicznie. Pełną ofertę B13 Restaurant&Bar znajdziesz natomiast na oficjalnej stronie internetowej lokalu.

Restauracja B13 Restaurant&Bar Gdańsk Jelitkowo – kontakt

Adres: ul. Bałtycka 13, 80-341 Gdańsk
Telefon: 58 585 40 20
E-mail: b13@b13restaurantandbar.pl

Poprzedni artykułMaja Lesińska odkrywa siebie i… Ciebie. Nowa energia do życia z Natural Flow
Następny artykułMłode Stanisławie – osiedle blisko Tczewa wśród zieleni i wielu udogodnień