Mezoterapia bezigłowa NNT

0
670
Mezoterapia bezigłowa Trójmiasto

Mezoterapia bezigłowa NNT to jeden z najnowocześniejszych, a co bardzo ważne nieinwazyjny sposób, system odmładzania skóry, redukcji tkanki tłuszczowej i usuwania cellulitu. Innowacyjna technologia stosowana w spa jest całkowicie bezbolesna i nie niesie za sobą ryzyka krwawienia i infekcji. W przeciwieństwie do mezoterapii igłowej, igłę zastąpiono zastrzykami fali elektrycznej, które wykorzystują zjawisko Aquaforezy. Przy wykorzystaniu technologii laserowej i impulsów elektrycznych „wtłacza” się kosmetyki i środki odżywcze w głąb skóry. Zabieg ten wykonuje się za pomocą specjalistycznej maszyny, która pomogą preparatom dotrzeć wprost do komórek skóry właściwej, przechodząc przez warstwę rogową i naskórek. Dzieje się to dzięki zjawisku elektroporacji, która sprawia, że w błonie komórkowej powstają mikrokanaliki, po których składniki odżywcze, nawilżające i przeciwutleniacze trafiają do komórek skóry.

Mezoterapia bezigłowa ma wszechstronne zastosowanie, może być wykonywana zarówno na twarz jak i na ciało. Najczęściej na twarz wykonuje się zabiegi regeneracyjne, nawilżające, zmniejszające przebarwienia, na ciało – zabiegi modelujące, przeciwcellulitowie, ujędrniające.

Wskazania

– skóra wymaga głębokie nawilżenia
– terapia zapobiegająca powstawaniu cellulitu
– poprawa jędrności i kolorytu skóry
– redukcja przebarwień
– poprawa mikrokrążenia w tkance podskórnej
– zmniejszenie procesu włóknienia
– wzmożenie produkcji elastyny i kolagenu
– silne działania przeciwutleniające
– redukcja zwiotczałej skóry
– głębokie nawodnienie, aż do poziomu komórkowego
– ujędrnianie wiotczejącej skóry
– szczególnie polecana dla skóry oczekującej zwiększenia elastyczności, ujędrnienia i wymodelowania, a także uzyskania widocznego efektu redukcji grubości tkanki tłuszczowej

Przeciwwskazania

– alergia
– ciąża,
– cukrzyca,
– skłonność do blizn i zwłóknień
– opryszczka.

Do zabiegu mezoterapii bezigłowej nie trzeba się w żaden sposób przygotowywać. Polecane, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty jest przeprowadzenie serii 8–10 zabiegów. Mezoterapię bezigłową można też łączyć z innymi zabiegami modelowania sylwetki co daje jeszcze lepszy rezultat w walce z cellulitem.

Poprzedni artykułSPA
Następny artykułWymarzone wczasy na Kaszubach!