Biura nieruchomości Trójmiasto – lista 4 pośredników, którzy mogą pomóc w obsłudze mieszkań i apartamentów

0
433
Gdynia luksusowe apartamenty sprzedaż

Mogłoby się wydawać, że wynajem nieruchomości to sama przyjemność, w końcu to dodatkowe źródło dochodu. O tym, że nie jest to najprostsze zadanie dowiadujemy się dopiero w momencie sprzątania i rozmów z potencjalnymi najemcami. Odciążyć w tej kwestii mogą jedynie specjalne agencje. Poniżej znajdziesz listę 4 biur nieruchomości w Trójmieście, dzięki którym zrzucisz problem wynajmu lub sprzedaży mieszkania ze swoich barków. 

Biuro nieruchomości Trójmiasto – czym kierować się przy wyborze odpowiedniego partnera?

Decydując się na współpracę z biurem nieruchomości, powinieneś być świadomy tego, że nie wszystkie z nich sprostają Twoim oczekiwaniom. Wybierając odpowiedniego dla siebie partnera, warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, m.in.:

  • Historia przeprowadzanych zleceń, czyli to jak przebiegała współpraca z wcześniejszymi właścicielami mieszkań. W weryfikacji agencji nieruchomości pod tym względem mogą posłużyć np. ogólnodostępne opinie
  • Pobieraną przez biuro nieruchomości prowizję – najlepiej odrzucić te wysokie i naliczane w każdym miesiącu najmu.
  • Przejrzystość umowy – jeśli niektóre punkty wyglądają na podejrzane, koniecznie wyjaśnij je przed podpisaniem, lub zmień partnera na bardziej wiarygodnego.

Wiedząc czym kierować się przy wyborze agencji nieruchomości, możemy przejść do listy 4 godnych uwagi partnerów.

Invilla nieruchomości

Najlepsze agencje nieruchomości w Trójmieście 

InVilla biuro nieruchomości

InVilla to agencja nieruchomości działająca na terenie Trójmiasta. Oferta pośrednika obejmuje pełną obsługę nieruchomości zarówno od strony kupującego jak i sprzedawcy. Ważną częścią działalności firmy jest sprzedaż luksusowych apartamentów w Gdyni, Gdańsku i Sopocie, choć to nie wszystkie możliwości, jakie daje InVilla. Dodatkowe usługi to między innymi home staging (profesjonalne przygotowanie lokalu do zdjęć), oraz działania marketingowe budujące zaufanie wśród klientów. Agencja nieruchomości przeprowadziła już setki zleceń, co zaowocowało licznymi pozytywnymi opiniami w Google i na forach dotyczących handlu nieruchomościami. Cały proces współpracy z InVilla nakreślany jest od początku, tak, aby klient czuł pomoc na każdym jej etapie. Zawierana z firmą umowa jest przyjazna dla odbiorcy i nie zawiera żadnych ukrytych „kruczków”. InVilla to lider na rynku pośredników mieszkań, stąd też 1 miejsce na liście najlepszych agencji nieruchomości w Trójmieście. Jeśli oczekujesz uczciwej współpracy i skuteczności, możesz śmiało postawić na tę firmę. Formularz kontaktowy lub numer telefonu znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej.

Tyszkiewicz nieruchomości

Tyszkiewicz nieruchomości to znany koncern obsługujący klientów w Trójmieście. Firma zajmuje się nie tylko wynajmem i sprzedażą mieszkań, ale także lokalami inwestycyjnymi, działkami czy biurami. Biuro nieruchomości chwali się przede wszystkim szybkością z jaką umieją sprzedać lub wynająć lokal. Agencja jest godna uwagi szczególnie przez skalę w jakiej działa – tu nie ma miejsca na oszustwa i półśrodki.

Estatic nieruchomości

Estatic to zespół 12 profesjonalistów z branży nieruchomości. Działając na terenie Trójmiasta, firma obsługuje klientów zarówno z segmentu premium, jak i tych mniej zamożnych. Dobra ocena ogólna firmy i pozytywne opinie stawia ją w dobrym świetle. Na stronie agencji można znaleźć wiele ciekawych ofert i poznać jej pełną ofertę.

Partnerzy nieruchomości

Partnerzy nieruchomości to lokalna agencja działająca na całym pomorzu. Firma istnieje od 22 lat i przez ten czas obsłużyła setki klientów z zakresu wynajmu, kupna i sprzedaży mieszkań i lokali usługowych.  Tym, co wyróżnia firmę jest gwarancja sprzedaży i pomoc w uzyskaniu kredytu.

Nie bój się skontaktować z żadnym z biur nieruchomości. Jeśli jest warte uwagi, z chęcią zapozna Cię ze swoją ofertą. Zrzuć problem obsługi lokalu ze swoich barków i powierz go dobremu pośrednikowi. Kilka z nich znajduje się powyżej. Powodzenia!

Poprzedni artykułMarokańska róża bohaterką najnowszej kolekcji pracowni Motyle
Następny artykułLaguna – jeden szyld, wiele możliwości