Sylwester za pasem. Chcesz poprawić sylwetkę? Na pewno zdążysz!

0
247

Postanowienia noworoczne wielu z nas będzie robiło już za kilka lub kilkanaści dni. Na liście tych najczęściej sobie stawianych jest z reguły zrzucenie kilku kilogramów, co kryje się pod hasłem „wezmę się za siebie”. Ale przecież przed Nowym Rokiem jest jeszcze Sylwester i to wtedy wiele osób chce wyglądać po prostu szałowo.

Święta Bożego Narodzenia to przyjemny czas, ale bynajmniej łaskawy dla naszej sylwetki. Kilka dni spędzonych najpierw w kuchni, a później przy zastawionych stołach, brak czasu na aktywność fizyczną, a czasem i godziny przed biurkiem, by wyrobić się z pracą przed końcem roku. Do tego doliczmy błogie lenistwo w okresie świątecznym, gdy chętnie siadamy przed telewizorem z kubkiem gorącej czekolady. Znacie to? Z pewnością. A czy znacie sposoby na to, by pozbyć się kilogramów, które przybieramy we wspomnianym okresie? Jeśli nie, to pędzimy z odpowiedzią.

Modelowanie sylwetki i redukcja dolegliwości bólowych z EMBody

Szybkie pozbycie się zbędnej podskórnej tkanki tłuszczowej, modelowanie sylwetki, nadanie jej atrakcyjnego kształtu, redukcja cellulitu czy w końcu eliminacja dolegliwości bólowych (głównie w odcinku lędźwiowym kręgosłupa) wynikających z przybrania na wadze to marzenie wielu osób zwłaszcza przed ważnymi wydarzeniami czy imprezami, na przykład nadchodzącym Sylwestrem i Nowym Rokiem, w który chcemy wejść z dużą pewnością siebie.

Zabieg EMBody będący bezbolesnym liftingiem i wzmocnieniem mięśni ciała przynosi oczekiwane efekty już po pierwszym wykonaniu. EMBody jest metodą bezpieczną i przede wszystkim potwierdzoną naukowo co do skuteczności w spalaniu tkanki tłuszczonej i modelowaniu ciała. Nie wymaga on interwencji chirurgicznej, czyli jest to tak zwany „zabieg bez skalpela”.

Procedura EMBody krok po kroku

 • Sesje EMBody odbywają się z wykorzystaniem zaawansowanej technologii elektromagnetycznej o wysokiej częstotliwości HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology). Sprzyja to rozbudowie mięści, poprzez wywołanie i utrzymanie przez określony czas supermaksymalnych skurczów, znacznie większych niż podczas zwykłych treningów na siłowni.
 • Jeden zabieg trwa około pół godziny, w jego trakcie wywołuje się ok. 20 tysięcy intensywnych skurczów. Powstają nowe włókna mięśniowe, zwiększają się ich objętość i siła.
 • EMBody pozwala osiągnąć korzyści zdrowotne. Siła oddziałująca na mięśnie brzucha i pośladków wpływa też  na oddcinek krzyżowy (lędźwie) wzmacniając je i eliminując ból z tego obszaru.
 • W ciele dochodzi do spalania tkanki tłuszczowej. Fachowo nazywa się to efektem kaskadowym uruchamiającym intensywną lipolizę. Już po pierwszym zabiegu spalana jest tkanka zlokalizowana bezpośrednio przy mięśniach uruchamianych w czasie treningu.

Dla kogo jest zabieg EMBody?

Można odpowiedzieć – dla każdego, bo zarówno kobiety jak i mężczyźni chętnie wybierają tę formę modelowania sylwetki i powrotu do formy. Zabieg jest wręcz wskazany dla kobiet po ciąży borykających się z rozejściem mięścnia prostego brzucha. EMBody rozwiązuje też problemy natury uroginekologicznej.

Zabieg sprawdzi się także dla osób, które chcą uzyskać szybki efekt smukłej i jędrnej sylwetki bez tygodni czy miesięcy ćwiczeń na siłowni, chcą zoptymalizować czas treningu, potrzebują regeneracji mięśni po ciąży lub operacjach, dla sportowców, dla osób, które nie osiągają zamierzonych efektów stosując dietę i aktywność fizyczną.

EMBody – korzyści i efekty

Ten hitowy wręcz zabieg na współczesnym rynku nieinwazyjnej chirurgii to cały szereg korzyści nie tylko wizerunkowych. Najważniejsze z nich to:

 • brak efektów ubocznych wynikający z zastosowania nowoczesnego, nieinwazyjnego sprzętu, który nie uszkadza naskórka;
 • narastanie rezultatów z każdym kolejnym zabiegiem, przy czym efekty są widoczne już po pierwszym;
 • poprawa wyglądu ciała po liposukcji poprzez ujędrnienie i wygładzenie skóry;
 • pobudzenie mięśni do naturalnej pracy w czasie codziennych aktywności;
 • brak bólu i dyskomfortu w czasie sesji – EMBody nie wymaga naturalnej aktywności mięśni, bo zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej;
 • poziom spalania tkanki tłuszczonej to 19%, wzrost masy mięśniowej mierzalny na poziomie ok. 16%;
 • osiągnięcie efektu „płaskiego brzucha” w krótszym czasie niż przy tradycyjnych treningach.

Zabieg EMBody w pełni profesjonalnie, bezpiecznie i przy użyciu najnowszego, sterylnego sprzętu wykorzystuje w codziennej ofercie Aesthetic Beauty Concept z Gdańska. To jeden z chętniej wybieranych zabiegów zwłaszcza w końcówce roku, gdy klienci szybko i z gwarancją efektów chcą poprawić swoją sylwetkę. Eksperci z Aesthetic Beauty Concept odpowiedzą na wszystkie pytania i znajdą dogodny termin na to, by skutecznie zadbać o Twoją formę „na ostatnią chwilę”.

Aesthetic Beauty Concept Gdańsk

ul. Angielska Grobla 34/47, lok. Au1, Gdańsk, 80-756

telefon: +48 511 335 535

e-mail: studio@aestheticszafarnia.pl

Poprzedni artykułMłode Stanisławie – osiedle blisko Tczewa wśród zieleni i wielu udogodnień
Następny artykułOsiedle Kasztanowe – nowoczesne mieszkania w atrakcyjnej lokalizacji od Necon Developer