Zaskakujące motywy i niebanalny design: kolekcja Art deco pracowni Motyle

0
652
Bizuteria Motyle kolekcja Art Deco

Biżuteria artystyczna to marzenie każdej kobiety. Unikatowe naszyjniki, pierścionki i kolczyki tworzy pracownia Motyle. Jedną z kolekcji jest Art deco. Stworzono ją z myślą o wszystkich osobach, które cenią zaskakujące i przyciągające uwagę rozwiązania.

Artystyczna pracownia jubilerska Motyle to dzieło Darii Jankowiak-Byczkowskiej, która od 24 lat zajmuje się projektowaniem biżuterii. Unikatowa biżuteria tworzona jest z pasją w Sopocie od 2005 roku. Od 17 lat przyciąga kobiety, które cenią artystyczne kolekcje. Motywy marki wzorowane są na świecie roślin i zwierząt, architekturze, wszechświecie oraz przede wszystkim – człowieku.

Motyle to wyjątkowa artystyczna pracownia jubilerska. W ofercie znajduje się m.in. możliwość przeprowadzenia warsztatów, w trakcie których każdy może wykonać własną biżuterię. Ich autorzy chcą pokazać, że proces powstawania srebrnych i złotych artystycznych naszyjników, kolczyków i pierścionków jest wspaniałym procesem. Motyle oferują także artystyczną biżuterię srebrną na zamówienie. Do jej wykonania korzystają z najwyższej jakości metali, kamieni szlachetnych oraz unikalnych kryształów.

biżuteria artystyczna Motyle

Unikalna biżuteria artystyczna to sformułowanie, które idealnie opisuje ofertę pracowni jubilerskiej Motyle. Jedną z kolekcji przygotowanych przez Darię Jankowiak-Byczkowską jest Art deco. Stanowi połączenie elementów geometrycznych, motywów roślinnych oraz kolorowych kryształów, co uznaje się za nowość na rynku. Dedykowana jest odważnym kobietom, które cenią niebanalny design, lubią zaskakiwać oraz przyciągać uwagę. Są przy tym delikatnymi i wrażliwymi istotami.

W kolekcji Art deco dominują proste, geometryczne kształty – kwadraty, trójkąty i koła. Połączone są z delikatnymi ornamentami roślinnymi. Srebrnym i złotym kolczykom, naszyjnikom, pierścionkom i bransoletkom niezwykłą unikalność nadają kolorowe kryształy, które mienią się i wskazują na wyjątkowość noszących je kobiet.

Pracownia Jubilerska Motyle

Z elementów Art deco zadowolone są użytkowniczki. – Piękne – twierdzi pani Natalia. – Boskie – ocenia kolejna kobieta. Uznanie zdobyły między innymi dwustronne wisiory pełne letniego błękitu, które są jedną z ozdób unikatowej kolekcji marki Motyle.

Kolekcja Art deco i cała unikatowa biżuteria artystyczna Motyle codziennie zachęcają do skorzystania z oferty pracowni. Każda kobieta, która założy na siebie dodatki marki, poczuje się wyjątkowo. Pozwól sobie na to już dziś.

Dane kontaktowe:
+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl

Poprzedni artykułJakie zioła warto pić każdego dnia?
Następny artykułUrologia estetyczna