Marokańska róża bohaterką najnowszej kolekcji pracowni Motyle

0
459
Biżuteria artystyczna

Maroko jest jednym z największych światowych eksporterów róż. Dolina Róż otoczona przez zjawiskowe góry, u zboczy których wypasają się owce i kozy, jest symbolem kojarzonym przez fanów tych kwiatów. Być może właśnie to miejsce zainspirowało Darię Jankowiak-Byczkowską, współzałożycielkę pracowni biżuterii artystycznej do stworzenia unikatowej i hipnotyzującej kolekcji Marokańska Róża.

Królowa kwiatów bohaterką kolekcji

Tysiące odmian róż kwitnie na całym świecie, ale spośród nich wszystkich to właśnie róża damasceńska z Maroko stała się symbolem kolekcji, która wyszła spod szyldu znanej marki Motyle. – To właśnie jej strukturę postanowiliśmy odwzorować na unikalnych kolczykach, łańcuszkach, pierścionkach czy bransoletkach. Dodatkowym natchnieniem było dla nas wzornictwo biżuterii marokańskiej – opisują kolekcję jej twórcy. Wspomniane wzornictwo charakterystyczne dla Maroka bazuje na wykorzystaniu wysokiej jakości złota w połączeniu z unikatowymi, okazałymi kamieniami. Ten nurt bez wątpienia odnajdujemy w biżuterii Motyle, w dodatku nie tylko w najnowszej Marokańskiej róży, ale wcześniejszych kolekcjach Cosmic Love czy Ocean of Dreams. Autorzy kolekcji zapewniają, że już samo spojrzenie na motyw róży marokańskiej w pierścionkach, kolczykach i naszyjnikach pobudza zmysły.

Unikatowa Bizuteria Motyle

Elegancja i szykowność

W tych dwóch słowach można zawrzeć wszystko to, co chcieli przekazać poprzez magię biżuterii autorzy kolekcji Marokańska Róża. Ich inspiracją były kobiety ceniące sobie właśnie elegancję i szyk, uosabiające wewnętrzną siłę skrytą często pod warstwą kruchości i delikatności. – Nasze dodatki wydobędą z nich ukryte, naturalne piękno – mówią projektanci. Najnowsza propozycja marki Motyle sprawdzi się jako uzupełnienie stylizacji biurowej, na bankiet, ale i na co dzień, przy odpowiednim doborze akcesoriów.

Biżuteria artystyczna Motyle

Zmysłowe odcienie

Unikatowe pierścionki, naszyjniki, bransoletki i kolczyki z kolekcji Marokańska róża stają się unikatowe dzięki wyjątkowo udanemu doborowi kolorystki wypełniającej wysokiej jakości złoto. Kamienie, jakie zastosowano przy wyrobie biżuterii artystycznej są subtelne, pastelowe, poruszające zmysły. Kryształy i kwarce pojawiają się w odcieniach delikatnego różu oraz intensywnej, głębokiej zieleni. Dominują kształty owalne, a kamienie albo subtelnie uzupełniają ciężkie, masywne złote lub srebrne formy, albo stanowią wyraziste, duże elementy przyciągające wzrok. Każdy rodzaj biżuterii cechuje ciekawa faktura, by pobudzać zmysł dotyku, gdy z zamkniętymi oczami weźmiemy produkt do ręki. Bransoletki z linii Marokańskiej róży uwodzicielsko dźwięczą i „płyną” po kobiecej dłoni. Wszystkie akcesoria są wykonywane ręcznie ze złota bądź srebra pozłacanego próby 925.

Artystyczna biżuteria Motyle

Zaufaj sprawdzonej marce

Motyle to doświadczona i kreatywna pracownia biżuterii artystycznej z Sopotu. Jej założycielami są Daria Jankowiak-Byczkowska i Patryk Byczkowski. Od 2005 roku nieprzerwanie specjalizują się wyrobem najwyższej jakości biżuterii kobiecej dedykowanej niezależnym, odważnym, a przy tym delikatnym paniom oczekującym nietuzinkowości w dopełnieniu stylizacji.

Motyle biżuteria artystyczna

Pracownia artystyczna Motyle – kontakt

Ul.Grunwaldzka 55
81-771 Sopot

+48 734 188 813
motylesalon@autograf.pl

 

Poprzedni artykułNo33 di Vinegre Sopot
Następny artykułBiura nieruchomości Trójmiasto – lista 4 pośredników, którzy mogą pomóc w obsłudze mieszkań i apartamentów