Młode Stanisławie – osiedle blisko Tczewa wśród zieleni i wielu udogodnień

0
387
Nowe mieszkania blisko Tczewa

Klimatyczny i pełen atrakcji turystycznych Tczew to jedno z najbardziej rozpoznawalnych miasteczek na Pomorzu. W jego sąsiedztwie decyduje się zamieszkiwać coraz więcej osób w różnym wieku, ceniących sobie bliskość choćby Trójmiasta czy innych dużych nadmorskich ośrodków, ale z drugiej strony oczekujących spokojnych, wygodnych i nowoczesnych warunków do życia.

Nowe mieszkania blisko Tczewa tworzące kompleks Młode Stanisławie są doskonałą odpowiedzią dewelopera Necon na zapotrzebowanie na rynku mieszkaniowym w północnej części Polski. Osiedle domów wielorodzinnych w Stanisławiu, oddalonym od wspomnianego Tczewa raptem o 3 kilometry, oferuje spokój, dogodne połączenie z ważnymi ośrodkami w sąsiedztwie, a także dostęp do niezbędnych punktów handlowo-usługowych.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon

Jak dojechać?

Lokalizacja osiedla Młode Stanisławie jest niezwykle ceniona przez wszystkich, którzy już zdecydowali się na zakup nieruchomości. Do wjazdu na autostradę A1 jest zaledwie kilometr, czyli raptem minuta drogi. Do wspomnianego Tczewa są 3 kilometry, które pokonać można samochodem w 3 minuty, a rowerem w około 9. Do Starogardu Gdańskiego dzieli mieszkańców 27 km, a do centrum Gdańska nieco ponad 30 kilometrów, w zależności od wyboru trasy przez Tczew lub autostradą A1. Dla niezmotoryzowanych alternatywą mogą być autobusy, które z przystanku zlokalizowanego obok osiedla odjeżdżają średnio co godzinę w dni powszednia, a dla fanów rowerów dostępne są nowo stworzone ścieżki rowerowe.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Necon Nowe mieszkania blisko Tczewa

Inwestycja z głową

Nowe mieszkania blisko Tczewa to inwestycja bardzo dobrze przemyślana. Necon Deweloper postawił na różnorodność w rozkładzie lokali, by odpowiadały oczekiwaniom zarówno singli, młodych rodzin z dziećmi czy osób starszych chcących „uciec” z dużych miast. Każdy budynek na osiedlu składa się z 9 mieszkań. Na parterze znajdziemy dwa mieszkania o powierzchni od 58 do 84 metrów kwadratowych wraz z przydomowymi ogrodami (do 400 m2). Na piętrze ulokowano cztery mieszkania (35,5-47,5 m2) z balkonami (powierzchnia 5 m2). Trzy mieszkania o powierzchni 47,5-54,5 m2 rozmieszczone są na poddaszach budynków. Osiedle Młode Stanisławie to łącznie 16 budynków, w których znajdą się docelowo 144 mieszkania. Oczywiście standardem jest możliwość rezerwacji miejsc parkingowych na terenie osiedla bądź w halach podziemnych.

Nowe mieszkania blisko Tczewa Nowe mieszkania blisko Tczewa Nowe mieszkania blisko Tczewa Nowe mieszkania blisko Tczewa

Przyjemne sąsiedztwo

Osiedle blisko Tczewa, jakie powstaje z inicjatywy Necon Deweloper, to odpowiedź na oczekiwania młodych ludzi, by ich własne „M” było blisko dużego miasta, ale nie w zatłoczonym centrum, w otoczeniu przyjemnych terenów rekreacyjnych, z łatwym dostępem do najpotrzebniejszych usług i punktów handlowych. To wszystko osiedle Młode Stanisławie gwarantuje. Przyszli lokatorzy zrobią zakupy w sklepie ogólnospożywczym tuż przy osiedlu, a zaraz za nim znajduje się całodobowa stacja benzynowa również ze sklepem. W Tczewie znajduje się centrum handlowe, a z osiedla do niego są tylko nieco ponad trzy kilometry. Kilkaset metrów od osiedla (ok. 300) zlokalizowana jest Szkoła Podstawowa w Lubiszewie Tczewskim. Rekreacji sprzyjają liczne tereny zielone, zlokalizowane 3,5 km od domów centrum fitness, wypoczywać można nad Jeziorem Godziszewskim z kąpieliskami oddalonym od osiedla o ok. 12 km, a miłośnicy turystyki zadowoleni będą z obecności szlaków turystycznych: szlaku Ziemi Tczewskiej im. R. Klima i szlaku Kociewski Tczew – Czarna Woda.

Nowe mieszkania blisko Tczewa

Pierwsi lokatorzy z uroku nowych mieszkań blisko Tczewa cieszyli się już z początkiem 2022 roku, drugi etap inwestycji, czyli 4 budynki z halą garażową oddano w połowie tegoż roku, a budowę całego osiedla Necon Deweloper planuje zakończyć w styczniu 2023 roku dziesięcioma kolejnymi budynkami z halą garażową.

Uwaga, ostatnia szansa!

I Etap inwestycji Młode Stanisławie dobiegł końca! Dostępnych w sprzedaży jest aż 20 nowych mieszkań, z czego 4 są wykończone pod klucz. Resztę z nich otrzymasz w stanie deweloperskim. Mieszkania o powierzchni 30 m2 można kupić od 5500 zł/m2.

W ramach II etapu dostępnych jest 18 mieszkań w dwóch budynkach, posiadających jedną halę garażową. Możesz je kupić już dziś!

Właściciele pierwszych 4 mieszkań z II etapu otrzymają drugie miejsce postojowe gratis! Ich odbiór w stanie deweloperskim przypada na IV kwartał 2023 roku.

Necon Deweloper – kontakt

Stanisławie 8 A, 83-112 Stanisławie

Tel. +48 604 487 380
Tel. +48 58 33 33 013
sprzedaz@necon.com.pl

Poprzedni artykułRestauracja nad morzem w Gdańsku? Tylko B13 Restaurant&Bar w Jelitkowie!
Następny artykułSylwester za pasem. Chcesz poprawić sylwetkę? Na pewno zdążysz!