Fit&Eat- skorzystaj z najlepszego cateringu dietetycznego

0
326
Mięta naturalne zioła lecznicze Labofarm

Zgrabna sylwetka i dobra forma to marzenie wielu z nas. Niestety z powodu stanu zdrowia, nieprzemyślanej diety lub niewystarczającej aktywności fizycznej, ciężko jest uzyskać pożądany efekt. Otyłość często wpędza nas w kompleksy, niekiedy powoduje nawet stany depresyjne, które tylko pogłębiają problem.

W takich sytuacjach najlepiej skorzystać z profesjonalnego wsparcia dietetyków, którzy sporządzą dla nas odpowiedni plan żywieniowy i dostarczą posiłki do domu. Firmą godną polecenia jest Fit&Eat. Zaufało im mnóstwo klientów – w tym znane osobistości takie jak Krzysztof Ibisz, Borys Szyc czy Agata Młynarska.

Catering dietetyczny

Profesjonalny zespół tworzy małżeństwo dietetyków i trenerów Joanna i Dariusz Brzezińscy, a także Paweł Kibart – szef kuchni- uczestnik programu TOP CHEF.

Osoby zgłaszające się do nich mogą liczyć na kompleksowe, specjalistyczne wsparcie- dostosowanie diety do swoich indywidualnych potrzeb, stanu zdrowia, wieku, płci i innych ważnych czynników.

Diety Brzezińskich powstają w oparciu o odpowiedni indeks glikemiczny, co oprócz efektu odchudzającego, korzystnie wpływa na zdrowie – nie tylko w przypadku cukrzyków.

Oferta Fit&Eat podzielona jest na pakiety, m.in.:

  • Dietę Optimum – kierowaną do szerszego grona klientów,
  • Vege – czyli laktowegetariańską,
  • Premium – dla osób aktywnych,
  • Dietę Specjalną – dla osób chorujących, z alergiami,
  • Mama Fit – dla ciężarnych i karmiących mam,
  • Hot&Chili – dieta wzbogacona o specjalne przyprawy,
  • Pakiet Lunch Box – czyli posiłki do pracy i szkoły.

Wszystkie podzielone są na 4 najbardziej popularne grupy kaloryczne 1000, 1300, 1500 i 1800 kcal. Oprócz tego istotnym elementem procesu odchudzania są przerwy między posiłkami, które są wcześniej ustalane oraz aktywność fizyczna, czyli indywidualnie dobrany plan treningowy.

Catering dietetyczny

Kompleksowe podejście do problemu nadwagi oraz dostosowywanie się do potrzeb konkretnych osób to klucz do sukcesu firmy, a także najlepszych efektów, którymi mogą pochwalić się klienci.

Polecamy:

Ziołowa apteka internetowa
Ziołowe porady zdrowotne Naturalnie Zdrowi

Następny artykułCatering dietetyczny – dieta na zamówienie