Maja Ławicka odkrywa siebie i… Ciebie. Nowa energia do życia z Natural Flow

0
655
Kurs Access Bars Gdańsk

– Uwolnij swoje ciało a zmieni się Twoja rzeczywistość – mówi z pełnym przekonaniem Maja Ławicka, która od lat odkrywa siebie i udowadnia niedowiarkom, że da się zajrzeć w głąb własnego wnętrza i dzięki temu zyskać nową energię do życia. Istnieje na mapie Trójmiasta miejsce pod nazwą Natural Flow, w której pielęgnacja ducha idzie w parze z troską o ciało, a kobiety i mężczyźni odzyskują radość z codzienności szybciej, niż się tego sami spodziewają.

Kryzysy, różne problemy czy wypalenie zawodowe spotykają wiele osób i często wielokrotnie w życiu. Jedni radzą sobie z nimi lepiej, inni potrzebują silnego wsparcia. Człowiek nie jest pozbawionym uczuć robotem. Przekonała się o tym Maja Ławicka, która mimo wieloletniego doświadczenia zawodowego w pracy z ludźmi i umiejętności radzenia sobie z wieloma sytuacjami stresowymi, także odczuła kilka lat temu poważny kryzys emocjonalny i energetyczny. Nagła utrata chęci do życia, ciągłe zmęczenie i brak motywacji poskutkowały próbą – ostatecznie udaną – poznania siebie, swoich potrzeb i wsłuchania się w to, co komunikuje własne ciało.

Maja Lesińska Natural Flow Gdańsk

Narodziny nowej energii w Natural Flow

Tak zrodził się koncept Natural Flow w głowie Mai Lesińskiej. Certyfikowana terapeutka i szkoleniowiec nim zaczęła pomagać innym, zaczęła poznawać swoje ciało i umysł, bo doradzać ludziom w potrzebie w jaki sposób otwierać poszczególne zakamarki własnego „ja”. Wiedziałam, że medycyna konwencjonalna, choć mocno rozwinięta w ostatnim wieku, nie jest doskonała, a moc ukryta w naturze i w nas samych, bardzo niedoceniona – mówi Maja Ławicka, założycielka Natural Flow. Dość szybko zrozumiała, że wiedza jaką posiadła może pomóc także innym. – Praca indywidualna z cudownymi nauczycielami Petr Pałagin, Francoise Rambaud i Arvic Baghramian, u której studiowałam Szkołę Szamanizmu, poprowadziły mnie w najcudowniejszą stronę – dodaje terapeutka.

Kurs Access Bars Gdańsk

Access Bars® i Access Energetic Facelift® – niekonwencjonalne „hity”

Czym wyróżnia się Natural Flow? Maja Ławicka proponuje zarówno kobietom, jak i mężczyznom kompleksową troskę o ciało i ducha. To oznacza, że pod opieką terapeutki otrzymamy wsparcie emocjonalne, lekcje wsłuchiwania się w swoje potrzeby, naukę „czytania” swojego umysłu u organizmu. Przy tym Natural Flow to także seria zabiegów dla ciała na czele z terapią czaszkowo-krzyżową. Access Bars® będący serią przyjemnych i relaksacyjnych zabiegów polega na dotykaniu 32 punktów na głowie, w których skumulowane są stres, czarne wizje, powody frustracji i depresji, strachy, obawy, żale, złości, punkty widzenia i ograniczenia w różnych dziedzinach życia. Access Energetic Facelift® to z kolei relaksujący i rozprężający delikatny masaż ciała polegający na dotyku z ukierunkowaniem na twarz. Seria zabiegów przywraca twarzy młodszy wygląd, blask, witalność i dodaje ogólnej życiowej energii. 

Kurs Access Bars Gdańsk

W Natural Flow nie jesteś sam/sama

Szkolenia Access Bars® i Access Energetic Facelift® to proces i ekesyctująca droga do siebie – podkreśla Maja Ławicka. To, czego obawia się wiele osób to fakt, że nie poradzą sobie z pracą nad sobą, stracą uzyskane efekty i szybko „wypalą się” na nowo w natłoku obowiązków, bodźców i stresu. Nic bardziej mylnego. W Natural Flow każda osoba otoczona jest przez Mają tak kompleksową opieką, że na żadnym etapie pracy nad sobą nie zostaje pozostawiona sama sobie. Szkolenia i zabiegi prowadzone są bardzo indywidualnie, w odpowiednim tempie, z uwzględnieniem oczekiwań i respektowaniem granic. 

Kurs Access Bars Trójmiasto

Otrzymaj pomoc i pomagaj innym

Twórczyni Natural Flow poszła krok dalej i swoją wiedzą dzieli się nie tylko udzielając wsparcia tym, którzy borykają się z nadmiernym stresem czy utratą życiowej energii. Certyfikowany facilitator Access Bars® i Access Energetic Facelift®, Access Body Proces®, instruktor Jogi Twarzy, terapeutka Terapii Czaszkowo-Krzyżowej, promotorka healthy-aging i współtwórczyni Morza Aniołów zaprasza do zgłębiania wiedzy na temat terapii, jakie sama oferuje innym. W specjalnej Akademii nauczysz się nie tylko jak na nowo poznać siebie, ale jak przeprowadzać przez tę drogę wszystkie zagubione dusze.

Poprzedni artykułLaguna – jeden szyld, wiele możliwości
Następny artykułRestauracja nad morzem w Gdańsku? Tylko B13 Restaurant&Bar w Jelitkowie!