Peeling kawitacyjny

0
643
Peeling Kawitacyjny Trójmiasto

Peeling kawitacyjny jest jednym z najbardziej popularnych i najczęściej wykonywanych zabiegów oczyszczających skórę. Zaletą tego zabiegu jest również poprawa mikrokrążenia, usunięcie warstwy martwego naskórka, zaskórniaków, wągrów, bakterii i nadmiaru sebum zalegającego w porach skóry. Skin cleaner, urządzenie wykorzystywane w salonach spa, za pomocą którego wykonuje się peeling wytwarza ultradźwięki, docierające głębiej w warstwy skóry, niż peeling robiony w domu. Aparat ten zakończony jest szpatułką, którą na nawilżonej, wilgotnej skórze rozprowadza się ultradźwięki. Tworzą się wtedy mikroskopijne pęcherzyki, które pod wpływem drgań rozpadają się, uwalniane jest ciepło, po czym następuje zmiana ciśnienia. W efekcie następuje rozbicie martwych komórek w rogowej warstwie skóry. Po wszystkim aplikuje się ampułki nawilżające. Zabieg ten nazywany jest także „zimnym gotowaniem skóry”

Peeling kawitacyjny jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem, po którym skóra pozostaje gładka, rozjaśniona, bez podrażnień.

Wskazania

– oczyszczanie skóry. odblokowanie i usunięcie porów
– trądzik
– zmarszczki
– skóra zatruta nikotyną
– słabo odżywiona skóra, wymagająca dotlenienia
– poprawa i zwiększenie mikrokrążenia w skórze
– przebarwienia, delikatne rozjaśnienie skóry
– regeneracje i odżywienie skóry
– przyśpieszenia i odnowa naskórka
– przygotowanie skóry do dalszych zabiegów kosmetycznych

Przeciwwskazania

– nowotwory
– ciąża
– niewydolność krążenia
– obecność w tkankach ciał obcych ( rozrusznik serca, aparat na zębach)
– ciężki stan ogólny.

Peeling kawitacyjny można wykonać jednorazowo, lecz aby cieszyć się gładką i zdrową skórą warto poddawać się zabiegowi raz w miesiącu.

 

Poprzedni artykułDrenaż limfatyczny
Następny artykułChcesz kompleksowo zadbać o swoje zdrowie? Skorzystaj z usług Laguna Medical.