Chcesz kompleksowo zadbać o swoje zdrowie? Skorzystaj z usług Laguna Medical.

0
844
Laguna Medica centrum zdrowotne Gdańsk

Długie kolejki do lekarzy specjalistów i niedogodne godziny przyjmowania, które uniemożliwiają osobom pracującym umówienie się na wizytę, sprawiają, że coraz częściej decydujemy się leczyć prywatnie. Z roku na rok powstaje coraz więcej nowoczesnych placówek, w których możemy liczyć na fachową pomoc przy jednoczesnej oszczędności czasu i nerwów.

Jedną z nich jest Laguna Medical działająca od 15 lat i uznana za najdynamiczniej rozwijającą się firmę w branży medycznej w regionie pomorskim. Klinika poza Gdynią i Gdańskiem ma swoje oddziały w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu, Pile i Chełmnie i współpracuje z najlepszymi firmami z branży medycznej, m.in. z: Medicover, Enel Med., Medica Polska i Citomed.

Centrum zdrowotne – Laguna Medical Trójmiasto

Najbardziej rozwiniętą dziedziną w Laguna Medical jest okulistyka. Pacjenci mogą tu skorzystać z zaawansowanych badań i zabiegów dotyczących chorób takich jak zaćma, jaskra, wady wzroku, schorzenia siatkówki i wiele innych. Pracownie diagnostyczne wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt pozwalają na dokładne rozpoznanie każdego przypadku i wybór odpowiedniego leczenia.

Wśród zabiegów okulistycznych przeprowadzane są operacje zaćmy, zeza, plastyka powiek, iniekcje doszklistkoweLaguna Medical jako jedyna w Trójmieście przeprowadza witrektomię, czyli zabieg ratujący wzrok utracony w wyniku choroby czy wypadku.

Ponadto pacjenci mogą skorzystać z laserowej korekcji wad wzroku, a dla tych którzy nie kwalifikują się do tego typu zabiegów, lekarze dostosowują inne metody leczenia. Poza okulistyką, Laguna Medical to fachowa pomoc w zakresie chirurgii, ortopedii, medycyny estetycznej, proktologii i dermatologii.

Poradnia specjalistyczna – Laguna Medical Gdańsk Gdynia

 

W każdej z tych dziedzin pacjenci mogą liczyć na kompleksową pomoc – diagnostykę, leczenie i wizyty kontrolne po zabiegach.

Osoby, które chcą poznać szczegółową ofertę kliniki Laguna Medical w Trójmieście, mogą skontaktować się z placówką korzystając z poniższych danych:

Główna siedziba w Gdyni znajduje się pod adresem:
Plac Kaszubski 1,
Tel.: 58 719 82 86
E-mail: rejestracja@lagunamedical.pl

Oddział w Gdańsku znajduje się w Przychodni Nowy Chełm
ul. Chałubińskiego 23
Tel.: 504 732 906, 58 303 58 86
E-mail: chelm@lagunamedical.pl

 

 

 

Poprzedni artykułPeeling kawitacyjny
Następny artykułPrzygotuj skórę przed jesienią