Cera naczynkowa – jak poradzić sobie z niechcianymi rumieńcami i „pajączkami” na twarzy?

0
794
Zabiegi Elos na twarz Babiana Gdańsk

Czerwone plamy na twarzy i popękane naczynka to problem wielu kobiet. Niestety tego typu zmiany ciężko zlikwidować przy pomocy ogólnodostępnych kosmetyków. Jako że nie każda z Pań lubi mocno kryjący makijaż, który zatuszuje niedoskonałości, zdecydowanie lepiej rozważyć zabieg w profesjonalnym salonie. Jedną z wartych wypróbowania jest technologia ELOS, która przynosi widoczne efekty już po pierwszym zabiegu.

Zabiegi na twarz Babiana Trójmiasto

ELOS na naczynka – na czym polega zabieg?

ELOS to nowoczesna technologia wykorzystująca działanie światła IPL oraz bipolarnego prądu RF. Takie połączenie jest absorbowane przez skórę i dokładnie dogrzewa jej głębokie warstwy eliminując widoczne przebarwienia i naczynka.

Zabieg wykonywany jest przy użyciu specjalnego aparatu z głowicą, która przykładana jest bezpośrednio do skóry. Przed rozpoczęciem dobierana jest odpowiednia temperatura oraz pozostałe parametry. Cała procedura jest całkowicie bezpieczna. W miejscach, w których występowały zmiany pojawiają się niewielkie strupki, które szybko znikają.

Zabieg nieinwazyjny Gdańsk

Zabieg ELOS – wskazania

Zabieg dedykowany jest osobom z widocznymi naczynkami i rumieniem na twarzy. Metoda sprawdza się też w przypadku przebarwień. Oprócz twarzy, zabieg można wykonywać na dekolcie i dłoniach.

Kosmetologia Babiana Gdańsk

ELOS – przeciwwskazania do zabiegu

Przeciwwskazaniem do zabiegu są:
– osłabiony układ odpornościowy,
– ciąża i karmienie piersią,
– opalenizna, samoopalacz,
– rozrusznik serca lub metalowe implanty w obszarze zabiegu,
– stosowanie leków z substancjami fotoczułymi,
– stosowanie peelingów chemicznych i mechanicznych w obszarze zabiegu,
– choroby takie jak epilepsja, bielactwo, SM, bliznowiec i inne poważne schorzenia.

Miesiąc przed zabiegiem nie wolno smarować skóry środkami wybielającymi, dwa tygodnie przed należy zrezygnować z peelingów i ostrzykiwania skóry. Dobrze jest również na miesiąc przed zabiegiem odstawić antybiotyki, leki światłouczulające i zioła takie jak dziurawiec czy nagietek.

ELOS – efekty zabiegu

Efekty zabiegu widoczne są już po pierwszym razie. Przebarwienia i naczynka są znacznie jaśniejsze, a stopień ich występowania zredukowany. W niektórych przypadkach dla pełnego rezultatu potrzeba jest seria kilku zabiegów.

Zamykanie naczyń na twarzy Gdańsk Babiana

ELOS – cena

Koszt zabiegu na twarz to 700 zł.

Zobacz również:

Mikrodermabrazja

Restylane – gdzie najlepiej wykonać zabieg w Gdańsku?

Puchnące nogi – jak poradzić sobie z problemem?

Poprzedni artykułDepilacja pach – jaki zabieg zapewni gładką skórę?
Następny artykułPrzed czym chroni maska antysmogowa?