Laguna – jeden szyld, wiele możliwości

0
345
Laguna Medical Laguna Estetica Gdynia

W ciągłym pośpiechu zapominamy o zdrowiu i dobrym samopoczuciu. Współczesne trendy budzą w nas kompleksy i zaniżają poczucie własnej wartości. Problemy, które swoje fundamenty mają w kiepskiej kondycji zdrowotnej i psychicznej generują kolejne kłopoty w innych sferach życia. „Czas zadbać o siebie” – już dawno pomyśleli twórcy klinik pod szyldem Laguna, w których troską obejmuje się zarówno ludzkie ciało, jak i ducha, tym samym poprawiając kondycję zdrowotną Polaków w oparciu o innowacyjne rozwiązania i doświadczenie w medycynie i kosmetologii.

Wiele lat temu wokół „Laguny” skupiło się kilka idei – troska o zdrowie, ciało, ducha, dobrą kondycję ciała, satysfakcjonujący wygląd. W Trójmieście swe fundamenty mają dwie innowacyjne, progresywne i cenione przez pacjentów „siostrzane” kliniki – Laguna Estetica i Laguna Medical. Co je łączy, co różni i co sprawia, że od lat cieszą się ugruntowaną pozycją na rynku oraz pozytywnymi opiniami klientów?

Laguna Medical okulistyka

Pasja i progres z myślą o pacjentach

Pasja do zdrowia sprawiła, że twórcy Laguna Medical już dwadzieścia lat temu rozpoczęli w Gdyni szeroko zakrojoną działalność medyczną. Specjalizacją, która zbudowała renomę kliniki jest okulistyka, przy czym największym osiągnięciem lekarzy było pionierskie wdrożenie laserowej korekcji wzorku pod nazwą LASIK. Nieco młodszą „siostrą” kliniki jest Laguna Estetica, która z sukcesem od piętnastu lat funkcjonuje w Gdyni. To coś więcej niż klinika medycyny estetycznej, bo zakres świadczonych usług oscyluje wokół chirurgii plastycznej, okuloplastyki, dermatologii estetycznej, dermatochirurgii, czy chirurgii żylaków. Obie kliniki nie odnosiłyby sukcesów, gdyby nie załoga doświadczonych, empatycznych, zaangażowanych i stale podnoszących swoje kompetencje chirurgów, lekarzy, kosmetologów, konsultantów i pielęgniarek.

medycyna estetyczna Laguna Estetica

Laguna Medical i Laguna Estetica – alternatywa i ratunek

Wyobraźmy sobie sytuację, w której wiele godzin wyczekujemy na połączenie z infolinią w przychodni, prosimy się lekarza rodzinnego o skierowanie na badania czy do specjalisty, siedzimy długie godziny w kolejkach w poradniach… Każdy z nas z pewnością choć raz był w sytuacji, w której zawiódł publiczny system opieki zdrowotnej. Kliniki pod szyldem Laguna stworzone zostały właśnie jako alternatywa dla zniecierpliwionych, ale przede wszystkim czekających na szybki ratunek pacjentów, którzy nie zdołali otrzymać odpowiedniej pomocy u lekarzy, w szpitalach czy publicznych przychodniach. Usługi świadczone przez obie kliniki to też zabiegi, których nie wykonamy w ramach funduszu. Przede wszystkim Laguna Estetica to miejsce, w którym podratować można nie tylko zdrowie, ale też wygląd, którego pacjentka lub pacjent nie akceptują. LE to też coś więcej niż zwykły salon kosmetyczny. Troska o wizerunek idzie tu w parze z poszanowaniem zdrowia, bezpieczeństwem przebiegu wszelkich zabiegów i fachową konsultacją ekspertów.

Placówka medyczna Laguna Estetica Medical

Co oferują kliniki?

Najważniejszą cechą, jaka wyróżnia obie kliniki to fachowy personel. Wspomniani specjaliści tworzący Laguna Medical oraz Laguna Estetica to nikt przypadkowy, a wykształceni, doświadczeni i wdrażający pionierskie rozwiązania lekarze, chirurdzy, specjaliści medycyny estetycznej. Każde badanie, zabieg czy operacja są wykonywane na certyfikowanych aparaturach, sterylnie, bezpiecznie, uwzględniając indywidualne oczekiwania klienta. Dr Piotr Gołębiowski i dr n. med Jan Staniewicz – prezesi zarządu Laguna Medical przekonują, że poczucie bezpieczeństwa pacjentów jest priorytetem w prowadzeniu klinik. W ich skład wchodzą przychodnia, specjalistyczne centrum okulistyczne, kompleks gabinetów prywatnych oraz szpital z doskonale wyposażonym blokiem operacyjnym. W szerokim wachlarzu oferty Laguna Medical są:

 • badania,
 • zabiegi i operacje:
  • okulistyczne,
  • ortopedyczne,
  • chirurgiczne
  • oraz z zakresu medycyny estetycznej.

Chirurgia plastyczna Laguna Estetica

Laguna Estetica to zaś przede wszystkim szeroko pojęta:

 • chirurgia plastyczna,
 • dermatologia i dermatochirurgia,
 • zabiegi bez skalpela
 • czy wyróżniające klinikę Zenise Hifu czyli cykl innowacyjnych zabiegów ujędrniających i modelujących poszczególne partie twarzy przy pomocy ultradźwięków.

Trójmiejski rynek prywatnej opieki medycznej oraz medycyny estetycznej od czasu uruchomienia Laguna Medical i Laguna Estetica wiele zyskał. Placówki działają z sukcesem w Gdyni, ale przyciągają pacjentów z całej Polski, a i ze swoją ofertą kliniki zaczynają docierać do nowych lokalizacji, m.in. w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu czy Pile. Każdy, kto choć raz zdecyduje się skorzystać z doświadczenia zespołu w którejkolwiek z klinik zauważy jakość premium, wysoki poziom bezpieczeństwa, innowacyjność oraz ciągłe inwestycje w nowoczesny sprzęt i umiejętności pracowników.

Laguna Estetica i Laguna Medical – kontakt

Plac Kaszubski 1, Gdynia

 rejestracja@lagunamedical.pl

Poprzedni artykułBiura nieruchomości Trójmiasto – lista 4 pośredników, którzy mogą pomóc w obsłudze mieszkań i apartamentów
Następny artykułMaja Lesińska odkrywa siebie i… Ciebie. Nowa energia do życia z Natural Flow