Catering dietetyczny – dieta na zamówienie

0
717
Catering dietetyczny Gdańsk

Codzienny harmider, praca i obowiązki stają się szarą codziennością każdego człowieka. W takich chwilach trudno o odpoczynek, wyciszenie, nie wspominając o poprawie kondycji czy zdrowym, racjonalnym żywieniu. Wiele osób z chęcią poprawiłoby swoją sylwetkę, zmieniło nawyki żywieniowe, ale w natłoku obowiązków brakuje czasu na diety, przygotowanie posiłków, czy ćwiczenia. W takich momentach z pomocą przychodzą firmy oferujące catering dietetyczny. Oferta ta jest idealną propozycją dla wszystkich zainteresowanych poprawą wyglądu, utratą zbędnych kilogramów, osiągnięciem wymarzonej sylwetki, bez konieczności żmudnych ćwiczeń i przygotowywania posiłków.

Catering dietetyczny Trójmiasto

Catering dietetyczny staje się dietą na zamówienie. Firma cateringowa każdego dnia dowozi 3-, 4-, lub 5- daniowe zestawy obiadowe, oparte na diecie glikemicznej, która pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej i pełne wykorzystanie wartości energetycznych, pochodzących z potraw. Posiłki przygotowywane są z najlepszych produktów z uwzględnieniem potrzeb i gustów kulinarnych. Podstawą diety glikemicznej jest indeks glikemiczny (IG), który mówi w jakim tempie wzrasta poziom glukozy we krwi, a celem diety jest dostosowanie produktów o zbliżonym indeksie, by zminimalizować wahania tego cukru. Indeks glikemiczny wpływa na odchudzanie, jeżeli jest niski, cukier utrzymuje się dłużej we krwi i rośnie wolniej, przez dłuższy czas czujemy się najedzeni i syci. Catering dietetyczny opiera się na niskim indeksie glikemicznym. Dzięki odpowiedniemu dobraniu produktów i składników, cukier nie odkłada się w tkankach tłuszczowych i nie wytwarza się glukagon odpowiedzialny za uczucie głodu. Dieta ta jest skierowana i bezpieczna dla każdego.

1 dzień diety

I Śniadanie
Jajka na twardo – Danie jajeczne to źródło najlepiej przyswajalnego białka.

II Śniadanie
Sałatka z mozzarellą – Danie zawiera wysokoprzyswajalne białko bardzo ważne dla kondycji naszych mięśni i skóry.

Obiad
Papryka faszerowana dzikim ryżem i indykiem – Danie uzupełnia zapotrzebowanie naszego organizmu na węglowodany i białka – idealne po wyczerpującym treningu.

Podwieczorek
Halibut w pestkach dyni na spaghetti warzywnym – Danie lekkostrawne i dobrze przyswajalne. Nie obciąża układu pokarmowego, który w godzinach wieczornych potrzebuje regeneracji.

Kolacja
Placki graham z jabłkami – Duża ilość błonnika zawarta w daniu poprawia perystaltykę jelit oraz zapobiega m.in. nowotworom.

 Polecamy:

pizza kraków podgórze dostawa

Poprzedni artykułFit&Eat- skorzystaj z najlepszego cateringu dietetycznego
Następny artykułOdchudzanie