Operacje plastyczne

0
628
Operacje plastyczne Gdynia

Operacje Plastyczne robią się coraz bardziej popularne. Wg wielu artykułów przeczytanych na ten temat, ludzie są w stanie zaciągnąć pożyczkę w banku aby powiększyć sobie piersi, zrobić korektę nosa czy powiększyć to i owo. Zwolenników jak i przeciwników jest wielu.

Szukasz okulisty w Gdyni? Sprawdź ofertę Laguna Medical

Badania, jakie przeprowadzono na osobach poddających się operacjom plastycznym mówią, że najwięcej z nas chce zmiany, robimy to dla siebie, aby lepiej się czuć. Mamy nadzieję, że codziennie rano będziemy patrzeć na kogoś piękniejszego. Kolejni zmieniają się dla partnerów – często spotyka się przypadki, gdzie chłopak sponsoruje dziewczynie operację powiększenia piersi. Chyba większość z nas słyszała o Szwedce, która zrobiła sobie operację w Gdańsku i długo nie budziła się ze śpiączki. Taka sytuacja mogła jednak spotkać każdego. Oba przypadki niektórym wydają się dziwne. Ci „niektórzy” utrzymują się w przekonaniu, że każdy lubi to co ma, więc trzeba to wykorzystać, albo po prostu akceptować. Przeciwnicy tej tezy robią sobie drogie operacje plastyczne z przekonaniem, że będą akceptowani w swoim środowisku, że znajdą sobie drugą połówkę. „To przekonanie bywa bardzo zgubne, ponieważ jeśli ktoś ma kogoś kochać, to za to, co ma w środku, a nie na zewnątrz” – przypomina jeden z lekarzy chirurgów.

Najczęściej operowane są nosy, u kobiet piersi. Następnie odstające uszy. U Panów coraz bardziej robi się popularne powiększanie penisów, co bywa bardzo ryzykowne i słono kosztuje. Mimo tego chętnych przybywa. Efekt takiej operacji nie zawsze jest pewny, a długość możemy przedłużyć sobie do 2 centymetrów. Podobno dużo łatwiej jest z grubością. Ktoś kiedyś powiedział, że liczy się jakość, a nie ilość lecz nie każdy musi o tym pamiętać.

Poprzedni artykułOpalanie
Następny artykułPaznkocie