Powiększanie penisa

0
1305
Powiększanie Penisa Gdańsk Diamond Clinic

Powiększanie penisa to jeden z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w ramach urologii estetycznej. Decydują się na niego mężczyźni, którzy chcą poprawić wygląd swoich narządów płciowych, ale także wpłynąć na komfort podczas współżycia.

Powiększanie penisa – stosowane metody

Istnieją trzy główne metody stosowane w celu wydłużenia prącia:

Operacyjne powiększenie penisa – nazywane również przedłużeniem prącia.

Zabieg polega na nacięciu dwóch więzadeł – procowatego i wieszadłowego. Efektem jest wysunięcie części prącia ukrytej za fałdem skórnym. Więzadło wieszadłowe w naturalny sposób wygina prącie w łuk, dlatego po jego nacięciu penis wysuwa się w przód o ok. 4 cm. U niektórych mężczyzn wysunięcie wynosi nawet 6 cm.

Efekt wizualny widoczny jest przede wszystkim kiedy członek znajduje się w spoczynku.

Operacyjne powiększanie penisa to zabieg, który przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym i wymaga dobowej hospitalizacji. Okres rekonwalescencji wynosi kilka tygodni.

Powiększanie penisa z użyciem kwasu hialuronowego– zabieg polega na wstrzyknięciu żelu z kwasem hialuronowym (HA), w wyniku czego zwiększa się obwód ( o 2-5 cm) i długość członka (o 1-3 cm).

Zaletą zabiegu jest jego mała inwazyjność – cała procedura trwa ok. 30 minut i wykonywana jest w znieczuleniu miejscowym.

Efekt jednak nie jest permanentny tak jak w przypadku operacyjnego powiększania penisa.

Wypełnienie stopniowo zanika- trwa to zwykle ok. roku i po tym czasie, jeśli chce się podtrzymać uzyskany wygląd członka,  zabieg trzeba powtórzyć.

Powiększanie Penisa kwasem hialuronowym Gdańsk Diamond Clinic

Powiększenie penisa własną tkanką tłuszczową – zabieg polega na pobraniu tkanki tłuszczowej pacjenta z wybranych partii ciała i wszczepieniu ich w miejsca intymne.

Efekt jest podobny jak w przypadku wypełniania członka kwasem hialuronowym, z tym że tłuszcz jest całkowicie naturalnym wypełniaczem. Jest to dobre rozwiązanie dla Panów, którzy obawiają się reakcji alergicznej po aplikacji HA.

Dodatkowym plusem tej metody powiększania penisa jest pozbycie się nadmiaru tłuszczu np. z okolic brzucha. 

Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym, a efekty utrzymują się podobnie jak w przypadku stosowania kwasu hialuronowego.

Przed podjęciem decyzji o powiększeniu penisa warto przedstawić swoje problemy i oczekiwania lekarzowi, który dobierze odpowiednią metodę zabiegu. 

Diamond Clinic chirurgia plastyczna Gdańsk

Należy również pamiętać, że zwiększenie rozmiaru członka nie wpłynie na jego kondycję, np. na problemy z erekcją.

Zabiegi powiększające penisa kierowane są przede wszystkim do mężczyzn, których życie erotyczne cierpi z powodu małych rozmiarów przyrodzenia.

Zobacz również:

Wazektomia Gdańsk

Zaburzenia erekcji Gdańsk Diamond Clinic

Fala uderzeniowa Gdańsk STORZ

Poprzedni artykułStudio Projektowo Gdańsk wykończenia, projektowanie i aranżacja powierzchni
Następny artykułPizza na dowóz